Keskkonnaga arvestav
Kõrgem energiaklass (SEER/SCOP)
Mitme radikaalse disainimuudatuse ja tehnoloogilise arenduse tulemuseks on oluliselt suurem energiasäästlikkus ja keskkonnahoidlikkus.

Väga suur energiatõhusus: kuni klassini A+++
Mitsubishi Heavy Industries Thermal Systems klassifitseerib kogu oma tootevaliku aastaaja põhiste energiategurite järgi, mille energiaklassiks on A+ kuni A+++. Nii jahutus- kui ka kütterežiimil saavutatakse oluline energiasääst tänu DC PAM inverteri tehnoloogiale ja DC kaksik-rootorkompressorile. (ZSX-seeria)

Alalisvooluga töötav kaksik-rootorkompressor
Uuena välja arendatud alalisvooluga (DC) kaksik-rootorkompressor töötab väga tõhusalt nii väikesel kui ka suurel kiirusel ja paljudes eri tingimustes. Kuna mehaaniliste osade mõõtmed on optimaalsed ja kompressoris on kasutusel võimas neodüüm-mootor, on kompressor väga madala vibratsiooni- ja müratasemega ning äärmiselt tõhus.

Eco Režiim
Mitsubishi Heavy Industries tehnoloogia pakub kõrget hooajalist kasutegurit. Uue külmaaine R32 madal globaalse soojenemise potentsiaal (GWP) ja kõrge efektiivsus Automaatne energiasääst toimub inimtegevuse tuvastamise kaudu. Inimtegevuse tuvastab seadmesse paigaldatud infrapunasensor. Soojuspump reguleerib oma jahutus-/soojendusvõimsust olenevalt väikesest/ suurest nõudlusest. Eco jahutusrežiim – soojuspump hoiab vähest võimsust ning lülitub energiasäästurežiimile, kui tuvastab vähese inimtegevuse. Eco kütterežiim – soojuspump hoiab vähest võimsust ning lülitub energiasäästurežiimile, kui tuvastab rohkema inimtegevuse. Kui sensor tuvastab, et toas ei ole inimesi, vähendab seade umbes 15 minuti möödudes võimsuse automaatselt keskmisele tasemele ning lülitub uuesti tavarežiimile, kui inimesed ruumi naasevad.

Vaikne režiim
Kui valitakse vaikne režiim, on välisseadme max helirõhutase 3 dB(A) väiksem kui nominaalne helirõhutase (45 dB(A) või vähem). Kompressori kiirus on sel režiimil väiksem kui tavarežiimil, jäädes 60% piiresse nimivõimsusest. Õueseadme maksimaalne ventilaatori kiirus on sel režiimil tavapärasest aeglasem.

Ööerirežiim
Võimaldab hoida külmal aastaajal toa temperatuuri mugaval tasemel isegi siis, kui ruumis ei viibita. Soojuspump hoiab temperatuuri tasemel 10 °C.

Lapselukk
Lukustab seadme, et seda ei saaks kogemata ümber seadistada. See funktsioon on kasulik peredes, kus on väikesi lapsi

Uue külmaaine R32 madal globaalse soojenemise potentsiaal (GWP) ja kõrge efektiivsus
• R32 GWP arv on 675, mis 68% vähem, kui R410A, mille vastav arv on 2088
• Seadmele läheb vaja 20% vähem külmaainet võrreldes R410A-ga
• Võrreldes R410A-ga on efektiivsus 3% kuni 5% suurem

Tootekood

SRK20ZSX-W

Kütab kuni

70m2

Jahutab kuni

20m2

Efektiivsus

Kuni -30°C

Küttevõimsus nom/min/max kW

2,7/0,8/5,5

Jahutusvõimsus nom/min/max kW

2,0/0,9/3,4

Aastane kasutegur SCOP/SEER

5.2/9.5

Energiaklass kütmisel/jahutusel

A+++/A+++

Töövahemik kütmisel

-30°C kuni +24°C

Siseosa müratase dB(A)

19

Välisosa müratase dB(A)

43

Siseosa mõõdud (L x K x S) (mm)

920 x 305 x 220

Väliosa mõõdud (L x K x S) (mm)

800 x 640 x 290

Siseosa kaal kg

13

Väliosa kaal kg

43

Õhuhulk, m3/h

732

Külmaine

R32

Torustiku max pikkus (m)

15

Kompressor

Inverter

Garantii

2 aastat

Tootja

Mitsubishi Heavy

Sarnased Tooted